Neem contact op met Uwtweedehuismakelaar
Vragen? Neem contact met ons op voor meer informatie over de recreatiewoningen.
Adres
Van Haestrechtstraat 24
5171 RC Kaatsheuvel
Contactinformatie
T: 085 047 1603
E: verkoop@uwtweedehuismakelaar.nl
Prachtig nieuw 6-persoons Hackford Splitlevel chalet op eigen kavel aan het water op EuroParcs Kaatsheuvel vlak bij de Efteling
Wanneer u deze woning betreedt voelt u gelijk dat u op vakantie bent. De woning is namelijk prachtig ingericht en voorzien van de nodige comfort. Om te beginnen met de ruime leefruimte: de loungehoek is voorzien van een ruime hoekbank, twee fauteuils, een salontafel en een tv. De tv-zenders worden ontvangen middels een CAI-aansluiting en er is WiFi aanwezig. De eethoek is uitgerust met een prachtige grote tafel en bijbehorende stoelen. Daarnaast is hier de grote keuken gesitueerd. Deze is prachtig afgewerkt en voorzien van de nodige inbouwapparatuur. De keuken huist namelijk een koel-vriescombinatie, een oven, een combimagnetron, een vaatwasser en een elektrische kookplaat met afzuigkap. Tevens heeft deze open leefruimte door de grote ramen een prachtige lichtinval en biedt ze een mooi uitzicht over het water!
Dankzij de drie slaapkamers biedt deze vakantiewoning slaapplaatsen aan zes personen. In de eerste slaapkamer staan twee aaneengeschoven éénpersoonsbedden. Aan de zijkant is een ruime inbouwkast voor het opbergen van kleding en/of andere spullen. In de tweede slaapkamer staan twee éénpersoonsbedden welke worden gescheiden door een nachtkastje. Tevens staat hier een kast en is er een inbouwkast. De derde slaapkamer is uitgerust met twee éénpersoonsbedden en ook hier is voldoende kastruimte.
De compleet betegelde badkamer beschikt over een wastafel – inclusief opbergruimte – alsmede over een ruime douchecabine met regendouche, designradiator en een toilet. Daarnaast beschikt de woning ook over een separaat toilet met wastafel.
Dit chalet heeft een geweldige ligging aan het water. De tuin is voorzien van een mooi terras en een vlonder zodat er bij mooi weer genoten kan worden van elkaar en van het uitzicht. Daarnaast is de tuin onderhoudsvriendelijk doordat deze voornamelijk uit gazon bestaat.
Het object wordt opgeleverd inclusief de huidige inventaris (exclusief persoonlijke zaken).
De parkkosten bedragen ongeveer € 2.200,= per jaar (plus diverse verplichte onderhoudscontracten) en het chalet is inclusief btw, waardoor het aantrekkelijk is als investering voor de verhuur.
EuroParcs Kaatsheuvel
Hier in EuroParcs Kaatsheuvel worden dromen werkelijkheid. Het vakantiepark ligt in een sprookjesachtige omgeving dat wordt gedomineerd door bossen, heidevelden en de imposante zandverstuivingen van Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. Bovendien ligt de Efteling om de hoek. Op een half uurtje rijden vind je ook de gezellige steden Tilburg en Breda. Dat maakt EuroParcs Kaatsheuvel tot een heerlijk vakantiepark voor het hele gezin!
Wij laten het graag zien tijdens een bezichtiging. Maak vrijblijvend een afspraak met de makelaar!
Vragen? Neem contact met ons op voor meer informatie over de recreatiewoningen.
Adres
Van Haestrechtstraat 24
5171 RC Kaatsheuvel
Contactinformatie
T: 085 047 1603
E: verkoop@uwtweedehuismakelaar.nl