Neem contact op met Uwtweedehuismakelaar
Vragen? Neem contact met ons op voor meer informatie over de recreatiewoningen.
Adres
Den Drul 19
5439 NR Linden
Contactinformatie
T: 085 047 1603
E: verkoop@uwtweedehuismakelaar.nl
Dit mooie dubbele 6 persoons chalet Hackfort is inclusief groot kavel aan het water bij Cuijck heeft in totaal 5 kamers.
Let op de foto's zijn van een vergelijkbaar object.
De zeer royale leefruimte bestaat uit de woonkamer, keuken en eethoek - ideaal voor het gezellig samenzijn met familie en/of vrienden! Zoals afgebeeld biedt het meer dan genoeg plaats voor een ruime bank, zetels, salontafeltjes, TV meubel, een eettafel (voor personen) en diverse accessoires.
De prachtige hoekkeuken heeft een sfeervolle uitstraling en is uitgevoerd met een 2-deurs koelkast, oven, magnetron, gasstel en afzuigkap. Door de vele aanwezige keukenkastjes heeft men genoeg plek voor het opbergen van keukengerei of eventueel andere spullen. Tevens valt in deze ruimte heerlijk veel natuurlijk (zon)licht door de grote en vele raampartijen die in het object zijn gebouwd.
Met drie slaapkamers biedt het slaapplaatsen voor zes personen. De ouderslaapkamer heeft een 2 persoonsbed en een mooie grote inbouwkast. Aan opbergruimte is geen gebrek! In de tweede slaapkamer staan 2 1 persoonsbedden en is ook kastruimte. De derde slaapkamer bevat een slapelbed.
De badkamer is compleet betegeld en beschikt over een douchecabine, toilet, wastafel en radiator.
TV zenders worden ontvangen via de kabel en ook is er een internetverbinding aanwezig.
Dit chalet wordt opgeleverd inclusief de huidige inventaris.
In de gezellige en zeer ruime tuin geniet men van een enorme veranda en is er plek voor het plaatsen van één of meerdere gezellige tuinsets. Het object ligt pracht aan het water met een eigen vlonder.
EuroParcs De Kraijenbergse plassen
In het mooie Brabantse land vind je alle ingrediënten voor een heerlijke gezinsvakantie. EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen wordt omringd door zwem- en natuurwater. Niet alleen ligt het aan de Kraaijenbergse Plassen, het heeft ook een open vaarverbinding met de Maas. Wandel of fiets door de Mookerheide of bezoek Nijmegen, de oudste stad van Nederland.
Vanaf EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen neem je zo een duik in het zwemwater van de Kraaijenbergse Plassen, bovendien vaar je ook zo met een bootje de Maas op. Grote meren, heidevelden, zandverstuivingen en oude bossen sieren het Brabantse landschap in het Land van Cuijk. Zoals de bekende Sint Anthonis Staatsbossen en de Overloonse Bossen bijvoorbeeld. Heerlijke plekken voor een wandeling of fietstocht.
Vragen? Neem contact met ons op voor meer informatie over de recreatiewoningen.
Adres
Den Drul 19
5439 NR Linden
Contactinformatie
T: 085 047 1603
E: verkoop@uwtweedehuismakelaar.nl